Gdzie szukać inspiracji!

Ślub i wesele to spore przedsięwzięcie. Wymaga sprawdzenia wielu miejsc i wielu możliwości. Każda z przyszłych Panien Młodych chce znaleźć unikalne i oryginalne elementy dla ślubnej oprawy i wesela. Zaczynając od swojego wyglądu, kończąc na dekoracjach wnętrza, w którym odbędzie się uroczystość. Organizacja ślubu i szukanie ślubnych wykonawców, łączenie wielości elementów wymaga też czasu, który w trakcie przygotowań jest na wagę złota. By Wam go zaoszczędzić, chcemy zaprosić w kilka sprawdzonych miejsc, w których znajdziecie wszystko, co niezbędne, by w tym wyjątkowym dniu wyglądać olśniewająco, a niebanalnymi dodatkami zaskoczyć gości. To miejsca, które inspirują, miejsca, gdzie znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie, by w tym dniu czuć się pięknie i być pewną, że każdy z elementów współgra ze sobą idealnie.

Po pierwsze suknia ślubna – to zdecydowanie jeden z poważniejszych zakupów. Każda z Panien Młodych chce przecież zachwycać. Co polecamy?

W KRAKOWIE  koniecznie zajrzyjcie na ulicę Długą. To miejsce, gdzie znajduje się kilkanaście prestiżowych salonów sukien ślubnych. W każdym z nich będziesz mogła odnaleźć propozycje różnych stylów, w każdym też znajdziesz obecnie obowiązujące trendy.

Poszukując sukien ślubnych w KATOWICACH, koniecznie zajrzyj do butików przy Mikołowskiej, Andrzeja czy Kopernika. W ścisłym centrum miasta schowane są perełki mody ślubnej. Znajdziesz tam najnowsze modele światowych trendów na dany sezon.

BIELSKO-BIAŁA i ślubna ulica to zdecydowanie 3-go Maja. To tutaj ulokowane zostały salony, w których znajdziecie niezwykłą jakość, styl i suknie najlepszych światowych projektantów, trendy każdego sezonu. W niektórych butikach dostępne są również ślubne dodatki:

  • elegancja biżuteria prestiżowych marek
  • buty wykonane przez polskich i zagranicznych producentów na konkretny rozmiar

Po drugie, dodatki – to, co sprawia, iż Wasza kreacja jest dopełniona. Odpowiednia biżuteria, piękne buty. Welon, wiązanka ślubna. W wielu salonach mody ślubnej możecie oprócz sukni, zadbać też o resztę elementów dopełniających kreację. Poszukując zaś najlepszych i najpiękniejszych bukietów ślubnych, elementów dekoracji, fotografii, czy niebanalnych dodatków, zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszych ŚLUBNYCH INSPIRACJI, gdzie zobaczycie piękne panny młode, które wyszły spod rąk super specjalistów, gdzie zaprezentujemy piękne metamorfozy czy cudowne kadry zatrzymujące tak wyjątkową chwilę, jak ślub. To tu zaprosimy Was do wspólnego działania, nie tylko biernego! Zapraszamy też na naszego bloga – TRENDY ŚLUBNE, gdzie będziemy Wam prezentować fajne marki, fajnych producentów i fajne miejsca, dawać rady i porady, dzięki którym Wasz ślub i wesele będą wyjątkowe.

Zobacz kolekcje najlepszych producentów