Najpiękniejszy zimowy ślub

Zima to cudowna pora roku. Otula białą pierzynką świat. Jest najbardziej romantyczną i bajkową porą. Nie dziwi więc fakt, iż część Par Młodych to zimę wybiera na swoją ślubną ceremonię. My lubimy kiedy wszystko na ślubie i weselu jest dopięte na ostatni guzik. A każda pora roku rządzi się swoimi prawami. Dlatego dzisiaj mamy dla Was garść inspiracji, by stworzyć piękny i bajkowy zimowy ślub!


fot. Divina Wedding Photography

fot. Divina Wedding Photography

Niewyczerpanym źródłem pomysłów jest natura – o każdej porze roku warto z niej czerpać, by stworzyć niebanalną stylizację. Zima to też dodatkowe, piękne elementy dekoracyjne, elementy stroju – dodatki. Kryształy i brylanty. To moc atrakcji dodatkowych, które możemy zapewnić i cudne sesyjne plenery. Ale o wszystkim po kolei…

Ślubna stylizacja

Możesz być zimową księżniczką, królową śniegu, która mieni się w towarzystwie kryształów. Otulona ciepłym, stylowym futrem, etolą. Z domieszką kontrastowych dodatków. Nie ma co prawda rozróżnienia na letnie i zimowe suknie ślubne, ale my znalazłyśmy takie, które szczególnie polecamy!  

fot. Divina Wedding Photography

fot. Divina Wedding Photography

Kolekcja 2018 Papa Michel - model Nadia

Kolekcja 2018 Papa Michel – model Nadia

Kolekcja Gala 2018 - model 09.18 Agnes

Kolekcja Gala 2018 – model 09.18 Agnes

Kolekcja Gala 2018 - model 06.18 Africa

Kolekcja Gala 2018 – model 06.18 Africa

Pronovias 2018 - ORQUIDEA

Pronovias 2018 – ORQUIDEA

Zadbajcie też o to, by każdy szczegół Waszej stylizacji pasował idealnie. Kwiaty, ślubny welon – a może zimowy diadem, by poczuć się jak księżniczka?

Dekoracja i motyw przewodni

Zimową porą postawcie na bajkę! Bajeczne, błyszczące dodatki, kryształy, magię! Koniecznie wykorzystajcie to, co w naturze najlepsze: zielone gałązki, pięknie będą się też prezentować te surowe, oszronione. Lampki i lampiony.  Niech to będzie Wasza przepiękna bajka!

Tort i słodkości

Warto, by i one były otulone piękną, białą pianką jak puszysty śnieg. Warto, by były udekorowane srebrem i kryształami. Z klasą i w klimacie baśniowych motywów.

Sesja zdjęciowa

Zima jest piękna! Na zdjęciach szczególnie. Biorąc ślub zimą, zdecydujcie się również na zimową, magiczną sesję ślubną. Możecie rzucać się śnieżkami, robić orły w śniegu, wybrać bajkową scenerię. Zimą pięknie wyglądają też na zdjęciach kontrastowe dodatki: czerwone róże, kolorowe okrycie wierzchnie, nietypowe buty.

fot. Divina Wedding Photography

fot. Divina Wedding Photography

Zimowy bukiet ślubny

Piękny, stonowany, zimowy… Z kwiatami, które o tej porze roku dostaniemy. W zimowej stylizacji…

Zimowy ślub nie należy do łatwych, ale jak już zdecydujesz się na ten trud może być pięknie! Prosto jak z zimowego snu i bajki! Romantycznie i baśniowo!

Zobacz kolekcje najlepszych producentów