Suknie dla duszy!

Jej Królewska Wysokość Księżniczka Madeleine ze Szwecji w 1982 roku powiedziała magiczne i pełne inspiracji zdanie: Piękno to idealna równowaga między twoimi cechami a osobowością – stało się ono i inspiracją, i motorem napędowym działań belgijskiej firmy Jarice, która od 1947 roku kocha koronki i tworzy z nich niesamowite kreacje! Od koronek i miłości do nich się zaczęło. W małym butiku stworzonym przez Jeanne i Maurice Eeman – to od ich imion powstała nazwa marki, która od samego początku stawia na niebanalny design i wysoką jakość tkanin. A ich niebanalność trwa do dziś.


Co jest sekretem belgijskich koronek?           

Jarice czerpało początkowo inspiracje z mody pret-a-porter lat 70 i 80. Wtedy – po nieustannym tworzeniu codziennych projektów – uruchomili pierwszą kolekcję sukni ślubnych. Tak zaczęła się ich przygoda z branżą ślubną i pogoń za ślubnymi trendami, które z czasem sami zaczęli wyznaczać.  Po dziś dzień, w sukniach Jarice sporo odniesień do wspomnianych, minionych czasów i niebanalności lat 70 i 80 w modzie – tamtejszej świeżości i oryginalności. Od samego początku kreatorzy marki szukali inspiracji w modzie codziennej, która przełożyła się i na modę ślubną. Dziś, suknie ślubne autorstwa Jarice dostępne są nie tylko w Belgii, ale i Francji, Holandii, Polsce, Niemczech, Włoszech, Luksemburgu, Rosji czy Brazylii. I są rozchwytywane przez panny młode, bo bogactwo form i stylów po prostu zachwyca. Sekretem zaś są nieszablonowe i pełne klasy materiały, wykorzystane do stworzenia kreacji, a także szycie na miarę… duszy!

Jesteś jedyna w swoim rodzaju!

Podobnie jak suknie ślubne Jarice – brzmi motto firmy. Każda z sukni wykonywana jest z niezwykłą precyzją i kunsztem, do tego należy dorzucić pasję i doświadczenie. Suma tych składowych przekłada się na niezapomniany ślubny wygląd panny młodej. Każdej panny młodej, bo suknie Jarice mają w sobie to coś, czego pożąda każda kobieta wychodząca za mąż, bez względu na gust. Po prostu to suknie dopasowane do osobowości! Z jednej strony to zwiewne i pełne lekkości sukienki i sukieneczki, czyli obecnie jeden z  gorąco pożądanych trendów przez panny młode na całym świecie. Boho i romantyzm bowiem nadal są w modzie numerem jeden! Wśród kolekcji znajdziemy i modele klasyczne, i te – niesztampowe, pełne awangardy, wyznaczające modową linię marki Jarice. Możliwości twórcze marki są nieograniczone – wydaje się, że Jarice naprawdę tworzy tak różnorodnie, iż każda panna młoda znajdzie coś idealnego dla siebie. W ich projektach liczy się też przede wszystkim czułość i dokładność. To te dwie cechy potrafią przełożyć się na całokształt sukni, będącej bez dwóch zdań punktem programu tak wyjątkowego dnia, jakim jest ślub.  

Najważniejsza w sukniach Jarice jest jeszcze jedna rzecz – odnalezienie równowagi między osobowością a ciałem – to wyznacznik ich projektów, zgodnie z mottem powtórzonym za księżniczką Madeleine! Stąd mnogość kolekcji, stąd spory wybór, stąd też wielość stylów. Jarice chce odnaleźć ten wyjątkowy i indywidualny dla konkretnej panny młodej styl, w jednym celu – by ukazać jej charakter i wydobyć jej duszę. Tworzenie dla osobowości panny młodej to wyzwanie, przed którym staje Jarice, i które realizuje w 100% – to filozofii marki i linia, której trzyma się od samego początku. Suknia ślubna bowiem będzie leżeć idealnie na Tobie, nie tylko jak będzie szyta na miarę Twojej sylwetki, ale i duszy! – takie słowa powtarzają projektanci marki na każdym kroku! Od samego początku działalności kreatorzy mody pracujący dla Jarice realizują tę wizję w swoich projektach.

W kolekcji ślubnej 2019 (znajdziecie ją w najlepszych europejskich butikach – także naszych, bielskich!) króluje subtelność i 100% kobiecości. Od lat niezmienna jest jeszcze jedna rzecz w sukniach Jarice – to suknie pełne muślinu, szyfonu, tiulu, niebanalnych, wyjątkowych wzorów w koronkach. Suknie dla romantyczek i dla panien młodych twardo stąpających po ziemi. Bez wątpienia to modele dla panien młodych, które wiedzą czego chcą i które potrafią znaleźć w tym belgijskim bogactwie coś, co wyjątkowo pasuje do ich charakteru… Bo pamiętajmy, że Jarice szyje przede wszystkim dla duszy!

Dla tych, którzy nie mogą się już doczekać ślubnej kreacji na miarę swojego charakteru, mamy świetną wiadomość! Nasze konsultantki przemierzając w te wakacje Europę wzdłuż i wszerz tropem targów ślubnych, widząc modele Jarice 2019, ściągnęły je i do bielskich butików. Tej jesieni w Bielsku-Białej będziecie mogły znaleźć suknię idealną, nie tylko przez pryzmat sylwetki, ale i swojego wnętrza. My nie możemy się doczekać, aż zobaczymy ponownie te cudeńka!

 

 

Zobacz kolekcje najlepszych producentów